nowa strona

Witajcie. Mam dziś dla Was informację. Pewnie zastanawialiście się czemu nie było ostatnio wpisów, otóż dlatego, że zmieniłam domenę mojego bloga i teraz będę pisać pod nowym adresem www.myfirsthome-hanna.blogspot.com. Musiałam podjąć taką decyzję, czysto ze względów technicznych. Dlatego zapraszam wszystkich moich wiernych oraz nowych czytelników na nową stronę My first home. Proszę także o wyrozumiałość, gdyż na nowej stronie jeszcze nie wszystko sprawnie funkcjonuje. Do zobaczenia!

Hello. I have for you today. You probably wondered why there was no last entries, well it’s because I changed my domain name my blog and now I will write into the new site at www.myfirsthome-hanna.blogspot.com. I had to take this decision, purely for technical reasons. Therefore, I invite all of my loyal and new readers to a new page My first home. Please bear with us, because the new site still not everything works smoothly. See you!

Jedna myśl nt. „nowa strona

  1. Witam serdecznie,
    Reprezentuje firmę Virtus Studio, która zajmuje się organizowaniem konferencji dla architektów wnętrz oraz osób, które interesują się tą tematyką. Nie ukrywam, że bardzo podoba mi się blog prowadzony przez Panią, dlatego chciałbym zapytać czy nie chciałaby zostać Pani gościem na naszych konferencjach. Udział w takiej konferencji jest oczywiście bezpłatny i umożliwia zapoznanie się z nowościami na rynku oraz wymianie doświadczeń z innymi uczestnikami. W tym sezonie organizujemy kilkanaście tego typu konferencji. Najbliższą konferencją, którą organizujemy jest konferencja DESIGN w Białymstoku 22 maja br. Jeżeli będzie Pani zainteresowana czekam na odpowiedź.
    Z poważaniem,
    Mateusz Bednarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>